budavto

Телефон: (без вихідних)
+38 095 440 01 01

Переваги роботи з нами

Власна техніка

Економте на прямих договірних відносинах без переплат посередникам

Професійні та досвідчені оператори

Робота оператора не на години, а на результат

Ідеальний технічний стан

Власник техніки
забезпечує для вас ідеальний технічний стан техніки

Все включено

Про паливо, оператора (в т.ч. про його проживання біля об'єкта) піклуємося МИ

Преимущества работы
Схема роботи

1

Заявка

на сайті
чи по телефону

2

Підбір

техніки і розрахунок
вартості

3

Договір

укладання
і оплата рахунку

4

Виконання

надання
послуг

Оренда Колісного екскаватора

Компанія ”БудАвто” надає в оренду колісний екскаватор

Оренда колісного екскаватора в Києві

Оренда колісного екскаватора – одна з самих затребуваних послуг, має попит будівельних і комунальних організацій, приватних осіб.

Колісний екскаватор – компактна, маневрена і багатофункціональна землерийна машина.

Застосовується для:

  • будівництва автомобільних доріг, магістралей, заміських трас, аеродромних смуг;
  • риття котлованів, траншей, ям, фундаментів планування грунту;
  • риття траншей під міські інженерні комунікації
  • формування траншей під інженерні комунікації;
  • розчищення канав, каналів;
  • благоустрої територій і ландшафтних робіт.

Колісна спецтехніка маневреніша і пересувається на більшій швидкості порівняно з гусеничною. Крім того, вона легковага і може самостійно рухатися по асфальтованих і грунтових дорогах, полегшуючи умови доставки на об'єкт.

Можливість дооснащення навісним устаткуванням розширює функціонал, дозволяючи одній одиниці спецтехніки виконувати широкий спектр спеціалізованих робіт.

Колісний екскаватор в оренду – оптимальне рішення для комунальних або будівельних компаній. Недоцільно придбавати дорогу техніку, яка використовуватиметься від випадку до випадку. Крім того, оренда дозволяє уникнути обов'язкових витрат на обслуговування, зміст, страховку і інших витрат.

Колісний екскаватор CAT

Як і уся спецтехніка бренду Caterpillar, колісний екскаватор відрізняється надійністю, різноманітністю функціонала і економічністю. Окрім стандартного набору землерийних операцій, вони можуть використовуватися для робіт по зачистці скельних порід і кар'єрів. Завдяки низькому рівню шуму і екологічності роботи двигуна, ідеально підходить для роботи в густонаселених районах.

Оснащення поворотним приводом забезпечує плавне переміщення стріли, навіть при одночасному виконанні декількох функцій.

Оренда колісного екскаватора оформляється з оператором, який має великий досвід роботи на машині саме цієї моделі і відпрацював усі дії до автоматизму. Це дозволяє швидко і якісно виконати увесь комплекс завдань, незалежно від їх складності. Колісний екскаватор Катерпиллер може пересуватися швидкістю до 40 км/год. Техніка приїде на об'єкт завжди в умовлений час без запізнень, навіть якщо заявка була терміновою.

Послуги колісного екскаватора

Послуга оренди повноповоротного колісного екскаватора доступні в Києві і області на вигідних умовах по кращих тарифах. Що надаються замовникам компанією BUDAVTO в оренду моделі оснащені пневмоколесами і багатьма іншими пристосуваннями для виконання широкого спектру робіт.

Оформити замовлення і договір оренди колісного екскаватора можна безпосередньо на сайті, а також, зв'язавшись з менеджерами по телефону. Для зручності клієнтів є послуга зворотного дзвінка, замовивши яку, вже через декілька хвилин з ним зв'яжеться фахівець і надасть необхідну інформаційну допомогу.

Розповсюджені запитання
Залишилися питання?
ostalis-voprosy