budavto

Телефон: (без вихідних)
+38 095 440 01 01

Переваги роботи з нами

Власна техніка

Економте на прямих договірних відносинах без переплат посередникам

Професійні та досвідчені оператори

Робота оператора не на години, а на результат

Ідеальний технічний стан

Власник техніки
забезпечує для вас ідеальний технічний стан техніки

Все включено

Про паливо, оператора (в т.ч. про його проживання біля об'єкта) піклуємося МИ

Преимущества работы
Схема роботи

1

Заявка

на сайті
чи по телефону

2

Підбір

техніки і розрахунок
вартості

3

Договір

укладання
і оплата рахунку

4

Виконання

надання
послуг

Бетонозмішувальна техніка

Бетонозмішувальна техніка, Доставка Бетону

ТОВ «БУД АВТО 2014» – суб’єкт господарської діяльності, основним видом діяльності якого є надання в оренду будівельних машин і устаткування (КВЕД 77.32).

Підприємство пропонує в оренду різну спецтехніку і устаткування, в тому числі бетонозмішувальну, а саме:

  1. Мобільний бетонний завод EUROMIX 75(Nisbau, Німеччина) – монтується на одному напівпричепі і перевозиться як одна одиниця. Дана конструкція дозволяє бетонно-змішувальному вузла навіть при багаторазових перевезеннях зберігати високі технічні характеристики. Установка ідеальна для великих будівельних об=’єктів, і забезпечує виготовлення високоякісного бетону при будівництві доріг, тунельних каналів і т.д.
  2. Бетонозмішувальна установка JUMPER 2500 (Simem, Італія) – відноситься до лінійки мобільних установок, спроектованих для зручного транспортування на стандартних причепах або 40-дюймових контейнерах з відкритим верхом та простого монтажу, який не вимагає фундаменту. Заводи JUMPER ідеально підходять для установки на робочих місцях/об’єктах, а також для невеликих збірних операцій.
  3. Мобільна бетонозмішувальні установка MOBY MIX 1500 (Simem, Італія) – гарантує виробництво високоякісного бетону на виході з мішалки, що є дуже важливим фактором при завантаженні в відкриті вантажівки, так як після цього неможливо змінити якісний склад бетонної суміші. Опорна конструкція міксера, яка включає запатентовані складні ніжки, підготовлена для установки на неї ваг для дозування цементу, води і добавок. Завдяки попередньому підключенню електричного і пневматичного обладнання гарантується короткий час установки.
  4. Автобетононасос MERSEDES-BENZ ACTROS 3341 (Німеччина) відноситься до нового покоління бетононасосів, структура башти та стріли яких мають високу міцність, що забезпечує роботу на широкому діапазоні будівельних майданчиків і різноманіття в використанні. Утворення тріщин знижено до мінімального рівня. Завдяки використанню найсучасніших технологій бетононасос серії MERSEDES-BENZ ACTROS 3341 є екологічно безпечним і економічним.
  5. Бетононасос стаціонарний SANY HBT60C-1816DIII (Китай) це несамохідний агрегат у вигляді причепа. Його доставка на об’єкт здійснюється за допомогою тягача. Призначений даний агрегат для прийому свіжо приготованої бетонної суміші від міксера і її подачі в вертикальному,  або горизонтальному напрямку до місця бетонування. Працює з бетонами як низької, так і високої консистенції. Потужність стаціонарного бетононасоса не поступається аналогічним моделям на базі автомобільного шасі.
  6. Бетонозмішувачі HOWO CIMC (Китай). Міксери HOWO використовуються для доставки великих обсягів сумішей на місце будівництва, по ходу руху бочка рівномірно обертається, забезпечуючи постійне перемішування бетону. Машина відрізняється наступними характеристиками: високими показниками екологічності, економічності і вантажопідйомності; системами безпеки останнього покоління; високим комфортом робочого простору водія; вартістю обслуговування на 40% -50% відсотків нижче ніж у основних конкурентів.

Інформуємо, що вся техніка та обладнання знаходиться в справному технічному стані, проводяться своєчасні технічні обслуговування й регламентні роботи. Досвідчені й професійні оператори.

Наше обладнання та спецтехніка допоможе забезпечити Вам роботу на будь-якому будівельному об’єкті на повну потужність при будь-яких несприятливих погодних умовах, і забезпечить увесь комплекс бетонних робіт, та своєчасну доставку всіх необхідних замовнику матеріалів для будівництва практично будь-якого масштабу.

Розповсюджені запитання
Залишилися питання?
ostalis-voprosy