budavto

Телефон: (без вихідних)
+38 095 440 01 01

Оренда екскаватора

Оренда екскаваторів – гусеничних, колісних, навантажувачів, міні.

Екскаватори зазвичай характеризуються глибиною копання, зусиллям руків’я, висотою розвантаження, максимальною висотою і номінальною потужністю двигуна. Доступно багато додаткового навісного обладнання, включаючи гідромолоти, грейфери, шнеки та різні типи ковшів. Екскаватори часто використовуються для вантажно-розвантажувальних робіт, знесення, озеленення, створення траншей для дренажу, ремонту, будівництва доріг, установки басейну, риття каналізаційних систем, прокладки труб, видобутку корисних копалин, підйому важкої техніки і багато чого іншого. Вони бувають різних розмірів і типів, тому вони зручні як для використання в приватному господарстві, так і для великомасштабного будівництва.

Неважливо який екскаватор в оренду Ви шукаєте – гусеничний, колісний або міні екскаватор – наша компанія «Будавто» зможе надати відповідний екскаватор практично для будь-якої галузі й сфери застосування.

Це означає, що, коли Ви вирішите орендувати екскаватор у компанії «Будавто», в обраної моделі екскаватора будуть всі необхідні функції, незалежно від технічної ситуації або поставленого завдання. Неважливо, чи є Ви приватною або юридичною особою, ми завжди можемо знайти відповідний екскаватор в оренду для Вас і укласти договір на взаємовигідних умовах. Ми надаємо в оренду наші екскаватори та іншу техніку практично по всій Україні (в залежності від умов і термінів оренди):

  • Оренда екскаваторів в Києві та Київській області;
  • оренда екскаваторів в Дніпрі і Дніпропетровській області;
  • оренда екскаваторів в Запоріжжі та Запорізькій області;
  • оренда екскаваторів в Миколаєві та Миколаївській області;
  • оренда екскаваторів в Харкові і Харківській області,
  • і в інших містах, адже зрештою, ми є лідером на ринку оренди екскаваторів і будемо раді надати Вам відповідну машину.

Для компанії «Будавто» якість понад усе – як в спецтехніки, яку ми здаємо в оренду, так і в послугах, що надаються. Оскільки ми вважаємо, що якість дуже важлива, ми інвестуємо в інновації. Таким чином, ми гарантуємо, що наші машини, спецтехніка та екскаватори завжди повністю оновлені й обслужені відповідно до останніх технологічних тенденцій. Крім того, ми здаємо в оренду екскаватори та іншу спецтехніку тільки відомих брендів преміум-класу, таких, як CAT, HITACHI, BOBCAT, TAKEUCHI, JCB.

Ми також прагнемо забезпечити найкращу якість наших послуг. Тому ми не просто надаємо в оренду екскаватори та іншу спецтехніку, але у нас є досвідчена команда – водії, екскаваторники, машиністи, які будуть раді задовольнити Ваші потреби та на високому професійному рівні виконати роботи будь-якої складності.