budavto

Телефон: (без вихідних)
+38 095 440 01 01

Разработка котлованов БудАвто

Розробка котлованів

Розробка Котлованів

Розробка котловану – найважливіший з етапів сучасного будівництва. Від якості виконаних робіт по розробці котлованів залежить міцність фундаменту об’єкту, що будується, або самої будови.

Компанія BudAvto надає в оренду маневрену спецтехніку для розробки котлованів, земляних ровів міні-екскаватор Takeuchi TB 219, гусеничний екскаватор Hitachi ZX 210, колісний екскаватор Cat 316, екскаватор навантажувач JCB 3cx, а також виконує замовлення по розробці котлованів та інших земляних роботах. Гарантуємо своєчасне подання спецтехніки на об’єкт в ідеальному технічному стані та управління кваліфікованими водіями-операторами
Ми працюємо з будь-якою формою оплати і підприємствами будь-якої форми власності

Земляні Роботи Екскаватором

Перед здійсненням земляних робіт необхідно провести аналіз наступних показників :

  • Склад грунту
  • Можливість наявності грунтових вод
  • Рівень щільності

Спецтехніка від BudAvto, керована професіоналами, допоможе здійснити всі види робіт по розробці котлованів якісно і без простоїв, в терміни, обумовлені договором оренди. Оплата договірна, в будь-якій формі.

Надійна співпраця – одна зі складових надійного фундаменту будь-якої споруди або компанії. Звертайтеся в BudAvto з приводу розробки котлованів будь-якої складності прямо зараз!

Розробка котловану