budavto

Телефон: (без вихідних)
+38 095 440 01 01

Телескопический погрузчик Jcb аренда

Телескопічний навантажувач Jcb 535-140

Зміна (8 годин) - 9200 грн

Погодинна оренда - 1200 грн

Навантажувач серії JCB 535-140 Телескопічний (ТП JCB)

Серійний навантажувач ТП JCB є одним з самих високопродуктивних представників спецтехніки. Використовується для виконання вантажних операцій на великих висотах.

Конструктивною особливістю (ТП JCB) 535-140 являється:

  • триступінчата конфігурація стріли. Перевага перед аналогами у більшому вильоті стріли при збереженні стійкої жорсткості.
  • Компактна конструкція телескопічного навантажувача. Можливість і здатність машини працювати оперативно і точно на малих площах, в обмежених умовах.
  • Збільшений розмір колеса з дуже глибоким протектором. Відмінна прохідність, стійкість, висока швидкість пересування по бездоріжжю, здатність роботи в несприятливих природних умовах.

Телескопічний навантажувач Jcb 535-140

Телескопічні навантажувачі серії JCB 535-140 є високопродуктивною спецтехнікою, призначеною для роботи з вантажем на великій висоті. Стріла має триступінчату конструкцію, що забезпечує значний виліт при збереженні жорсткості. Ходова частина навантажувача відрізняється компактною конструкцією, відповідною для використання на невеликих майданчиках. Використання коліс збільшеного розміру з високим протектором забезпечує відмінну прохідність у поєднанні із стійкістю навіть при русі по нестабільному.

Оренда телескопічного навантажувача